O mnie

Kilka słów o mnie

Nazywam się Łukasz Krawczyk. Swoją przygodę z językiem niemieckim rozpocząłem jako dziecko, gdy w 1986 roku wraz z rodzicami wyjechałem do Niemiec. Spędziłem tam wiele lat uczęszczając do szkoły poznając język i kulturę naszych zachodnich sąsiadów. W 1996 zacząłem pięcioletnie  studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie studiowałem germanistykę. 

Na czwartym roku studiów wyjechałem do Niemiec, gdzie spędziłem rok na Uniwersytecie w Bremie. Po ukończeniu studiów wróciłem do Białegostoku i podjąłem pracę w szkole jako nauczyciel języka niemieckiego.

Dodatkowo pracowałem jako lektor w różnych białostockich szkołach językowych. W roku 2003 zostałem tłumaczem przysięgłym, a dwa lata później założyłem Szkołę Językową Berlin, którą prowadzę z powodzeniem już kilkanaście lat.

15 lat doświadczenia z pasji do nauczania

W mojej szkole prowadzę kursy języka niemieckiego. Oferuję kursy online w małych grupach. Jeżeli wolisz uczyć się sam, proponuję Ci indywidualne zajęcia na platformie ZOOM. Bez względu na to jaką formę nauki wybierzesz, będzie to bezstresowa i owocna nauka.

Chcesz mnie lepiej poznać? Na moim Instagramie, facebooku i na kanale YouTube pokazuję, że niemiecki nie jest ani trudny, ani nudny. Zapraszam.

Masz pytania? Chcesz umówić się na bezpłatną lekcję próbną?